Ayrton Świętuje 20 lecie na rynku

Na dzień 21 listopada 2021 r.  przypada 20-lecie firmy Ayrton. Jakaż to była dla nas wspaniała „podróż” przez te wszystkie lata, podczas której całkowicie poświęciliśmy się opracowywaniu innowacyjnych produktów oświetleniowych LED.

„Kiedy powstawał Ayrton, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że zamierzaliśmy zrewolucjonizować świat oświetlenia za pomocą całkowicie rewolucyjnej koncepcji Digital Lighting”, powiedział założyciel Ayrtona, Yvan Péard.
„W ciągu ostatnich 20 lat stworzyliśmy ponad 70 niezwykłych cyfrowych opraw oświetleniowych, które są równie innowacyjne, co skuteczne. Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć oraz obranej drogi rozwoju, która nadal pozwala być nam  liderem branży, popychając technologię i design do granic możliwości. W tym roku obchodzimy 20-lecie pasji, tworzenia i projektowania. Te 20 lat pracy to praca z największymi światowymi projektantami oświetlenia, którzy zaufali nam w tworzeniu narzędzi, których chcą używać. To również 20 lat innowacji, aby wcielić w życie najdziksze projekty”.

Tekst: Julie Harper

4 Comments

  1. How is the COVID situation over there?

  2. You choose peace or war?

  3. Wonderful site. Plenty of helpful info here. I am sending it to several friends ans also sharing in delicious. And certainly, thank you for your sweat!

    https://www.zoritolerimol.com

  4. Some genuinely interesting details you have written.Aided me a lot, just what I was looking for : D.

    https://europa-road.eu/hu/gepszallitas-belfoldon-es-kulfoldrol.php

Leave a Comment