Lampy Domino marki Ayrton nadają królewskiego charakteru podczas Shania Twain Queen of Me Tour

Lampy Domino towarzyszyły wielokrotnej zdobywczyni nagrody Grammy, Shani Twain, podczas jej globalnej trasy koncertowej „Queen of Me” dzięki firmie ACT Entertainment, ktora jest wyłącznym dystrybutorem oświetlenia Ayrton w Ameryce Północnej.

„ Tematem projektu będzie nowy album Shanii, na którym znajdzie się także kilka jej klasycznych hitów. Waking Up Dreaming to piosenka otwierająca, która najlepiej opisuje temat przewodni projektu” – mówi André Petrus z Nashville, dyrektor oświetlenia trasy i programista konsoli. „To podróż przez kosmos statkiem rakietowym, który rozbija się w Twain Town. Spektakl jest wypełniony animacjami 3D. W tym roku Shania Twain Queen of Me Tour zagra około 80 koncertów w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Najlepiej sprzedająca się artystka w historii muzyki country rozpoczęła w kwietniu trasę koncertową w Spokane w stanie Waszyngton; we wrześniu odwiedziła Wielką Brytanię i Irlandię, a zakończy w listopadzie w Vancouver. Oznacza to pierwszą trasę koncertową Twain od prawie pięciu lat, która jest realizowana  po wydaniu jej tytułowego albumu, który jest jej szóstym oryginalnym albumem pełnometrażowym i po jej pierwszej płycie od 2017 roku. Petrus wyjaśnia, że ​​„Shania Creative” reżyseruje własne programy i chciała, aby scenografia była wykonana z diod LED, dzięki czemu mogła konsekwentnie przekształcać się w różne sceny. Chciała poczuć się zanurzona w treści, więc zastosowaliśmy podłogę LED i ekrany LED IMAG, dzięki czemu cały pokaz wydawał się otaczać artystkę. »

Cory FitzGerald, starszy partner i projektant oświetlenia w Silent House Studios w Burbank, pełnił funkcję scenografa podczas trasy koncertowej i opracował konfigurację ekranu oraz układ kratownic: „Przedstawienie rozpoczęło się od rozmieszczenia ekranów, po zatwierdzeniu ekranów przyszedł czas na zamontowanie oświetlenia za pomocą gigantycznej kratownicy skrzynkowej biegnącej od góry do dołu sceny oraz kratownicy dolnej części sceny, z 13 lampami Domino i kolejnymi sześcioma Domino używanymi do świecenia z poziomu podłogi.”

W przypadku tak intensywnego pokazu wideo LED Petrus wybrał oprawy Domino ze względu na ich zdolność do przecinania obecności tak wielu ekranów. „Są to zdecydowanie najjaśniejsze twarde krawędzie, jakie oferujemy, a optyka jest fenomenalna” – mówi. „Zazwyczaj używamy ich do zdjęć lotniczych, które naprawdę nadają ramę całemu obrazowi”. Petrus zauważa, że ​​„wsparcie, jakie otrzymałem od ACT, jak zawsze było na najwyższym poziomie. Ryan Kanarek i Aria Hailey zawsze odpowiadali na moje telefony i pomagali mi w wielu sytuacjach. Bradley Cronenwett i Doug Mekanik zapewnili mi wszystko, czego potrzebowałem. Zespół ACT jest świetny!”

2 Comments

  1. I really like reading through a post that can make men and women think. Also, thank you for allowing me to comment!

  2. I really like reading through a post that can make men and women think. Also, thank you for allowing me to comment!

Leave a Comment